UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nic by nie dało zamkniecie łuku dla przyjezdnych na 48 czy 24 godziny przed meczem. Znajac realia widzewiacy by i tak przyjechali pod stadion w trakcie meczu. Wtedy dopiero by była gonitwa i sciaganie wszelkich posiłków z Gdanska i innych miast. Zreszta z wypowiedzi prezesa wynika ze jest zwolennikiem wpuszczenia wszystkich zaintresowanych tym meczem. Również kibiców Widzewa. Nawet w Łodzi bardziej umiarkowani kibice piszą że prezes w tym wypadku zachowuje sie okay. Bez ochrony z zewnatrz tych co są na L4 nie ma możliwosci zapewnienia ochrony kibicom Olimpii jak i Widzewa. Co by nie mówic. Moim zdaniem prezes dał wszystkim do zrozumienia, że nie zależy mu tylko na kasie, ale na bezpieczenstwie kibiców i osób postronnych zamieszkałych w bliskiej odległosci stadionu również. Tu na tym Portelu i nie tylko od jakiegoś czasu idzie nagonka na prezesa Olimpii. O co chodzi. To mozna sie tylko domyslać. konkurencja nie śpi i knuje od lat.