UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic by nie dało zamkniecie łuku dla przyjezdnych na 48 czy 24 godziny przed meczem. Znajac realia widzewiacy by i tak przyjechali pod stadion w trakcie meczu. Wtedy dopiero by była gonitwa i sciaganie wszelkich posiłków z Gdanska i innych miast. Zreszta z wypowiedzi prezesa wynika ze jest zwolennikiem wpuszczenia wszystkich zaintresowanych tym meczem. Również kibiców Widzewa. Nawet w Łodzi bardziej umiarkowani kibice piszą że prezes w tym wypadku zachowuje sie okay. Bez ochrony z zewnatrz tych co są na L4 nie ma możliwosci zapewnienia ochrony kibicom Olimpii jak i Widzewa. Co by nie mówic. Moim zdaniem prezes dał wszystkim do zrozumienia, że nie zależy mu tylko na kasie, ale na bezpieczenstwie kibiców i osób postronnych zamieszkałych w bliskiej odległosci stadionu również. Tu na tym Portelu i nie tylko od jakiegoś czasu idzie nagonka na prezesa Olimpii. O co chodzi. To mozna sie tylko domyslać. konkurencja nie śpi i knuje od lat.


Anuluj