UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma co sie nakrecac.Jakie miasto taki klub.Od lat 50 trzecia liga I starczy Raz tylko Olimpia sie wylamala,za Lazarka kiedy do Elblaga sciagnal pol Lechii I Stoczniowca,ale to byl epizodzik,moim zdaniem nawet swiatelka w tunelu nie widac Mozna powiedziec: widze ciemnosc,widze ciemnosc Pa pa Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj