82
10.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Grubas oddawaj pieniądze za zakupiony bilet z widzewem na tacę tobie nie dawałem!!!!!
AsAndroid (2018.11.10)

info

5  
  3
do kolegi powyżej - sport i wydarzenia z nim związane to mimo wszystko sport i tematy około sportowe a nie kolego, ,agitka '' lub prowokacja polityczna, nie mieszajmy jednego z drugim bo nikomu to nie służy
(2018.11.10)

info

4  
  2
Ośmieszył klub na całą Polskę, odwołuje się mecze na jakichś zabitych dechami wiochach. Od 90 lat nie przypominam sobie takiej sytuacji, to nas się bali i odwoływali mecze ze względu na nasz przyjazd, a tu księżulek pojechał po bandzie na całego, ale, co on może widzieć, o honorze, jak klęczy pół dnia xD
(2018.11.10)

info

6  
  3
guminiak ZKS Olimpia Elbląg to nie jest twój prywatny folwark Olimpia to MY a nie ty!!!!!
AsAndroid (2018.11.10)

info

10  
  3
Widac ze ksiezulo ma problemy i z pisaniem i ze zrozumieniem sytacji - po jaka cholere wzial ta cala sprawe na siebie i zarzad Olimpii, przeciez nie musieli podejmowac zadnej decyzji -- decyzje o odwolaniu meczu podjal wojewoda a tak ze policja Wystarczylo jedynie podac komunikat,ze na wniosek policji oraz decyzji wojewody warm.-pod. mecz zostal odwolany .....jeszcze raz powtarzam komunikat a nie wlasna decyzje -jestescie za mali aby o takich rzeczach decydowac , w ten sposob naraziliscie sie PZPN -owi przekraczajac swoje kompetencje za co napewno zostaniecie ukarani,to jest miniej wiecej to samo jak pewna dyrektor elblaskiego muzeum wystapila o dofinansowane do unii bez uzgodnienia z wladzami UM - urzednicy i ci z UM i ci zPZPN- nie toleruja takich zachowan , odbierajac im w tych sprawach decyzyjnosc -mowiac prosciej po wojskowemu pominieta zostala droga sluzbowa.Nie wiem czy to wyjasnienie do prezesa dochodzi,ale na zdrowy rozsadek bedzie walkower, co przy odrobinie honoru powinno skutkowac poddanim sie do demisji ku mojej i kibicow uciesze....Boros ty miales nosa --pozdrawiam
Fala (2018.11.11)

info

6  
  3
Pijany byłem zresztą, każdy wie o co chodzi tylko jeden szuka dziury tam gdzie ich tysiące.
Pijak z prostej (2018.11.11)
Decyzja jest jak najbardziej sluszna , tylko podjela ja osoba (ksiadz) do tego nie uprawniona - do tej pory rzadzili w kosciele, a teraz chca rzadzic za PZPN I Urzad Wojewodzki.
Prorok jakis (2018.11.11)
Panie Prezesie, trochę Wiary w ludzi! No, no Klnę się na Boga, co z Panem! Skąd ta niewiara?! Wstyd i grzech ci. .. Tyś z KLERU (film) czy o nas i dla nas, wierzący w Boga? Pan nie pozwoli i Pan też nie pozwolił. .. no jak to tak? No na Boga. ..
pogubiłemsię (2018.11.11)

info

2  
  4
Wystarczylo ze wzgledow bezpieczenstwa zamknać stadion przed kibicami gosci. Ale sie polasil na 700 biletow. -a mogl sobie to odbic w transmisji PPV.
Orzis (2018.11.11)

info

3  
  4
ZKS CWKS ! Man
Dens 88 (2018.11.11)

info

0  
  1