UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co ta cała afera. Tych kilkunastu kibiców-małolatów z Elbląga na widok zadymiarzy z łodzi po prostu uciekłoby na chatę. Ta kupa małolatów boi się wszystkich i wszystkiego.


Anuluj