UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co ta cała afera. Tych kilkunastu kibiców-małolatów z Elbląga na widok zadymiarzy z łodzi po prostu uciekłoby na chatę. Ta kupa małolatów boi się wszystkich i wszystkiego.
Po co ta cała afera. Tych kilkunastu kibiców-małolatów z Elbląga na widok zadymiarzy z łodzi po prostu uciekłoby na chatę. Ta kupa małolatów boi się wszystkich i wszystkiego.