UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie ma co sie nakrecac.Jakie miasto taki klub.Od lat 50 trzecia liga I starczy Raz tylko Olimpia sie wylamala,za Lazarka kiedy do Elblaga sciagnal pol Lechii I Stoczniowca,ale to byl epizodzik,moim zdaniem nawet swiatelka w tunelu nie widac Mozna powiedziec: widze ciemnosc,widze ciemnosc Pa pa Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1