A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pewnie Bóg odwiedził go w nocy i powiedział żeby odwołać mecz, bo lud Izraela z łodzi pozabija elbląskich goi ha ha
Do Normalność. .Idz do swoich i spytaj. Dlaczego mimo przysięgi polezli na L4 w tak ważnym dniu dla sportu w Elblągu i Łodzi
@Marek, łowca... - Sam piszesz, że kibice kulturalnie dopingują. A mecze piłkarskie w Polsce z kulturalnym dopingiem nic wspólnego nie mają. Załóż firmę ochroniarską i weż odpowiedzialność za bezpieczeństwo na takim meczu. I przed meczem i po meczu też. Dasz radę?Powodzenia życzę!
Obostrzenia jakby w wojewodztwie miano zalozyc wielki obiekt na 97000.
Moze i tak , ale
tylko nowy piljarski klub elblaski z Elblaga zbuduje w miescie funkcjonalne trybuny , ktore zarobia na ochronke i z wymogami UEFA minimalnej pojemnosci 8 tyskich .
Jakis pechowy ten mecz o 17 00
Po upadlosci Olimpi , Zrobiono jakas Polonie/Mlexer zeby nie grac w najnizszej okregowce . Dopiero po polaczeniu z Z.K.S 2004 grajacego od B-klasy klub normalnie mogl grac w pierwszej lidze. Ale jak nie jest w stanie tu robic pilke nozna na wielkim boisku . Niech przeniosa sie na orliki .
Agrykola moze wpuscic tylko 6tys , i tak za bramka stoja, wazne zeby byla mozliwosc rozbudowy
Warto zrobic konferencje o projektach . Nie patrzec , ze prezes znowu zrobi wizerunkowy serwis antytuskowcom w PO . tylko cza umic sie dogadac a ze juz raz skonczylo sie referendum to nie znaczy zeby robic dziesiątki basenów . A mamy poki co blaszak na ponad tysiac, luki pp 750 i prosta z niecalym 2 kafla = 4-4500 . po modernizacji prostej juz moze byc wiecej jak 5 k . Nie wspominajac konkretnie jakby odrestaurowano od wspolnej to zmiesci sie 1000 i to z buforem , a z Agrykola dodatkowe +1000 to powyzej 7t
FIFA nie patrzy na wały czy betony tylko ile krzeselek A tego poniekąd 3 tysiące aktualnie .
precz z klechą !!!!!1