A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Szanowni Państwo, przypominamy, że organizatorem rozgrywek jest PZPN, który jak do tej pory nie odwołał meczu Olimpii z Widzewem. Piłkarze pierwszej drużyny są obecnie w drodze do Elbląga. " ~Widzew
i tak to jest na wsi, . .. pilki kopanej bez trybuny prostej z czterema slupami regularnie odpalanych o 19.45 i platne za Prad przez podatnikow niewinnych i nie swiadomych. .. ) brawo zarzad, brawo!!! Za widzew -odwplany mecz. .czerwona kartka!!! Gruby bal sie kleski i konsekwencji na trybunach, taka jest prawada. wstyd, wstyd, i tylko Wstyd~~!!!
i macie glosujacy na wroblewskiego jeszcze troche i stadion zamkna, BRAWO DLA WOEWODY I RESZTY PACHOLKOW TUSKA
Nie narzekać. Wojewoda zamknął nam za karę bo 70% z was czerwonych popiera. Brawo Wojewoda. Stop rozrywce dla KoMuChÓw
@Kibic Olimpii - na urlop. .. do ELBLĄGA?! Czyś ty oczadział? :D xD ostatnie miejsce na urlop. ..
@PISOWIEC - Czy Ty czasami nie musial bys jechac na terapie do Fromborka?
Ja tej k_ nienawidzę
To jest kurrrr niepowazne zeby odwolac mecz 24h [przed meczem ?? Czy to jest kpina ?
Pewnie nasz kochany wielebny prezes zamiesza tak, iż to Widzew wygra walkowerem. . . :( Na _uj te szopki, trzeba wyjść na boisko i wygrać, nawet jeśli bez kibiców, przyjdzie wam grać. Zamiast myśleć o tym by bez kibiców nie grać, wynajoł by prezes salę np. w multiplexie i tam (za kasę) mecz na żywo z tej kam. tv.com . . .
To niech mi teraz z olsztyna oddzdzą pieniądze za bilety na samolot i dzień wolny z pracy . To są kpiny z ludzi, ja sie pytam czy miesiąc temu nie wiedzieli ze będą marsze niepodległosci czy dopiero teraz do nich dotarło? Tak czy tak sprawa skonczy sie w sądzie bo nie może tak być że ktoś robi z ludzi idiotów bedąc jeszcze większym