UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie narzekać. Wojewoda zamknął nam za karę bo 70% z was czerwonych popiera. Brawo Wojewoda. Stop rozrywce dla KoMuChÓw
OlimpijskaJednośćPiS1
Nie narzekać. Wojewoda zamknął nam za karę bo 70% z was czerwonych popiera. Brawo Wojewoda. Stop rozrywce dla KoMuChÓw
OlimpijskaJednośćPiS1