A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Beee
Olimpia 2004 spadek do 3 ligi, tam wasze miejsce czyli ul. Moniuszki!!!
WIDZEW WIDZEW ŁÓDZKI WIDZEW!!!
Ja tej ku. .. .. wy nie nawidze
Co.to za OSZUSTWO ! DZIS KUPILEM BILET ZA 50 zl , PRZYJECHALEM NA URLOP DO ELBLAGA, A W NIEDZIELE WRACAM ZA GRANICE. To.czyli.lekkim *** 50 zl w plecy.
A co za roznica, czy dzisiaj wjebki czy za tydzien z Widzewem?
To Rudy msci sie za przesluchanie w sprawie Amber Gold I podlozyl swinie Olimpii.Garbusiarz cyklista
:) :) :-p elbląskiej lewactwo zaraz się oburzy że ich idola się obraża hahaha
Taaa, pewnie zrobią mecz na wiosnę i bileciki drukowane wyblakną. Co wtedy? Mam śmigać po duplikat?
Organizacja na poziomie kopaczy z podwórka. Jak tak można kilka godzin przed meczem dyskutować zy się odbędzie czy nie. Piłkarze Widzewa w drodze a tu taka parodia . TRAGEDIA