144
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Beee
(2018.11.09)
Olimpia 2004 spadek do 3 ligi, tam wasze miejsce czyli ul. Moniuszki!!!
(2018.11.09)

info

4  
  5
WIDZEW WIDZEW ŁÓDZKI WIDZEW!!!
(2018.11.09)
Ja tej ku. .. .. wy nie nawidze
(2018.11.09)

info

15  
  7
Co.to za OSZUSTWO ! DZIS KUPILEM BILET ZA 50 zl , PRZYJECHALEM NA URLOP DO ELBLAGA, A W NIEDZIELE WRACAM ZA GRANICE. To.czyli.lekkim *** 50 zl w plecy.
Kibic Olimpii (2018.11.09)
A co za roznica, czy dzisiaj wjebki czy za tydzien z Widzewem?
(2018.11.09)

info

7  
  9
To Rudy msci sie za przesluchanie w sprawie Amber Gold I podlozyl swinie Olimpii.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2018.11.09)
:) :) :-p elbląskiej lewactwo zaraz się oburzy że ich idola się obraża hahaha
Konfitura (2018.11.09)
Taaa, pewnie zrobią mecz na wiosnę i bileciki drukowane wyblakną. Co wtedy? Mam śmigać po duplikat?
Ułan (2018.11.09)

info

3  
  3
Organizacja na poziomie kopaczy z podwórka. Jak tak można kilka godzin przed meczem dyskutować zy się odbędzie czy nie. Piłkarze Widzewa w drodze a tu taka parodia . TRAGEDIA
Pompek (2018.11.09)

info

5  
  4