UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kibic Olimpii - na urlop. .. do ELBLĄGA?! Czyś ty oczadział? :D xD ostatnie miejsce na urlop. ..
hahaha
@Kibic Olimpii - na urlop. .. do ELBLĄGA?! Czyś ty oczadział? :D xD ostatnie miejsce na urlop. ..
hahaha