UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kibic Olimpii - na urlop. .. do ELBLĄGA?! Czyś ty oczadział? :D xD ostatnie miejsce na urlop. ..

hahaha

Anuluj