UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pewnie nasz kochany wielebny prezes zamiesza tak, iż to Widzew wygra walkowerem. . . :( Na _uj te szopki, trzeba wyjść na boisko i wygrać, nawet jeśli bez kibiców, przyjdzie wam grać. Zamiast myśleć o tym by bez kibiców nie grać, wynajoł by prezes salę np. w multiplexie i tam (za kasę) mecz na żywo z tej kam. tv.com . . .
Pijak z prostej