Wybrany wątek opinii

WIDZEW WIDZEW ŁÓDZKI WIDZEW!!!
(2018.11.09)
Ja tej k_ nienawidzę
Pijak z prostej (2018.11.09)
Ja trj qrwy nienawidze. Tylko Legia i Olimpia!
Warszawiak (2018.11.10)
Powrót do komentarzy