144
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mecz się prawdopodobnie odbędzie ponieważ nie ma decyzji PZPN. Piłkarze Widzewa poinformowali na swoim Twitterze ze jadą do Elbląga bez względu na decyzje. Podejrzewam, że mecz odbędzie się bez publiczności. .. .
(2018.11.09)
Taki mecz nie może odbyć się bez publiczności. Całą runde czekałem na to spotkanie.
(2018.11.09)

info

10  
  2
Chodzą plotki o walkowerze. Wojewoda zabronił imprezy masowej. Olimpia złożyła wniosek do PZPN o zmiane terminu bo nie może zapewnić ochrony. Piłkarze Widzewa są już w Elblągu. Presja wykupionych biletów przez kibiców ciąży na prezesie. Słabo to widze.
(2018.11.09)

info

8  
  2
Guminiak cos ty zrobill.. Toc Cie zlinczujemy chlopie... Jak bedzie walkower
Buliii (2018.11.09)

info

15  
  3
Jak prezydent Warszawy odwołała, ze względu na nazistów, to lament PiS podniósł, a tu mecz odwołany, bo nie ma policji. Podwyżka pensji w policji dobitnie świadczy, ze kreujemy państwo policyjne.
Siasiustasiu (2018.11.09)
Pewne na 100% jak PZPN nie odwoła meczu a Olimpia jutro nie wybiegnie na boisko bo Widzew ma być będzie walkower dla Łodzian.
Jw. (2018.11.09)

info

7  
  2
Poczytajcie na stronie widzę wiedzewiak.pl jakie tam farmazony opowiada Guminiak że nie czeka na decyzję PZPN tylko odwołuje mecz że albo będzie nowy termin albo walkower dla Widzewa, normalnie szok jak to czytam. Może się okazać że mecz roku się nie odbędzie a wszystkiemu może być winien prezes OE
(2018.11.09)

info

14  
  1
Jeśli to prawda to będzie kres rządów prezesa tyrana
(2018.11.09)

info

14  
  1
Tylko Łódzki Widzew
DEKORATOR (2018.11.09)
Żydzew do budy, na waszą stronę komentować
Zks (L) (2018.11.09)