UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i macie glosujacy na wroblewskiego jeszcze troche i stadion zamkna, BRAWO DLA WOEWODY I RESZTY PACHOLKOW TUSKA
PISOWIEC
i macie glosujacy na wroblewskiego jeszcze troche i stadion zamkna, BRAWO DLA WOEWODY I RESZTY PACHOLKOW TUSKA
PISOWIEC