UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i macie glosujacy na wroblewskiego jeszcze troche i stadion zamkna, BRAWO DLA WOEWODY I RESZTY PACHOLKOW TUSKA

PISOWIEC

Anuluj