UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie nasz kochany wielebny prezes zamiesza tak, iż to Widzew wygra walkowerem. . . :( Na _uj te szopki, trzeba wyjść na boisko i wygrać, nawet jeśli bez kibiców, przyjdzie wam grać. Zamiast myśleć o tym by bez kibiców nie grać, wynajoł by prezes salę np. w multiplexie i tam (za kasę) mecz na żywo z tej kam. tv.com . . .

Pijak z prostej

Anuluj