Wybrany wątek opinii
Co.to za OSZUSTWO ! DZIS KUPILEM BILET ZA 50 zl , PRZYJECHALEM NA URLOP DO ELBLAGA, A W NIEDZIELE WRACAM ZA GRANICE. To.czyli.lekkim *** 50 zl w plecy.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Kibic Olimpii - na urlop. .. do ELBLĄGA?! Czyś ty oczadział? :D xD ostatnie miejsce na urlop. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Kibic Olimpii - Bylo iśc na Bayern lub na Arsenal
Do moderacji
Odpowiedz
0
0