Wybrany wątek opinii
i macie glosujacy na wroblewskiego jeszcze troche i stadion zamkna, BRAWO DLA WOEWODY I RESZTY PACHOLKOW TUSKA
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
@PISOWIEC - Czy Ty czasami nie musial bys jechac na terapie do Fromborka?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1