Wybrany wątek opinii

i macie glosujacy na wroblewskiego jeszcze troche i stadion zamkna, BRAWO DLA WOEWODY I RESZTY PACHOLKOW TUSKA
PISOWIEC (2018.11.09)
@PISOWIEC - Czy Ty czasami nie musial bys jechac na terapie do Fromborka?
(2018.11.09)
Powrót do komentarzy