UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i tak to jest na wsi, . .. pilki kopanej bez trybuny prostej z czterema slupami regularnie odpalanych o 19.45 i platne za Prad przez podatnikow niewinnych i nie swiadomych. .. ) brawo zarzad, brawo!!! Za widzew -odwplany mecz. .czerwona kartka!!! Gruby bal sie kleski i konsekwencji na trybunach, taka jest prawada. wstyd, wstyd, i tylko Wstyd~~!!!
kleska/pilki