A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak by sprzedawali przez int. to na stadionie byli by prawie sami kibice Widzewa ... no i bardzo dobrze , ze chca kase przyniesc Olimpii , skoro miejscowi nie chca . Dobrze ktos napisal , ze ten caly zarzad to amatorzy max 3-4 liga
Ludzie bilety się kończą
Jak nie otworzą prostej to kibice będą musieli siadać na krzesełkach po dwóch. Ktoś napisał, że kupił bilet z numerem 1632,a ta atrapa trybuny nie ma chyba tylu miejsc siedzących. Do tego trzeba doliczyć przecież kibiców którzy mają karnety.
Co z bietami??? specjalnie przyjechalem na ten mecz z niemiec..
Jest - nie ma - JEST!!!! - nie ma - wodę z mózgu ludzią robicie i jak tu zaplanować sobotnie popołudniu. Przez internet biletu nie kupisz, a tak trzy razy już zakładałem buty by ruszyć się po bilet, a na końcu wyjdzie, w kasach, że biletów już brak . . .
Gruby dawaj kase za bilety
niezly kabaret, a o odwolanie meczu wystapil ulubieniec pralata wroblewski
Powodem decyzji jest brak możliwości zabezpieczenia planowanej sportowej imprezy masowej.
Możesz jechać spowrotem na BaYer ;)
Ale Olimpia gra w 3 lidze (tylko inaczej sie nazywa). Czy jak by 5 liga nazywała Galaktyczna Liga to by był powód do dumy?
OE 4ever