144
09.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak by sprzedawali przez int. to na stadionie byli by prawie sami kibice Widzewa ... no i bardzo dobrze , ze chca kase przyniesc Olimpii , skoro miejscowi nie chca . Dobrze ktos napisal , ze ten caly zarzad to amatorzy max 3-4 liga
Widze Widzew (2018.11.09)

info

4  
  4
Ludzie bilety się kończą
Ppp (2018.11.09)

info

7  
  0
Jak nie otworzą prostej to kibice będą musieli siadać na krzesełkach po dwóch. Ktoś napisał, że kupił bilet z numerem 1632,a ta atrapa trybuny nie ma chyba tylu miejsc siedzących. Do tego trzeba doliczyć przecież kibiców którzy mają karnety.
(2018.11.09)

info

5  
  1
Co z bietami??? specjalnie przyjechalem na ten mecz z niemiec..
50 pln (2018.11.09)
Jest - nie ma - JEST!!!! - nie ma - wodę z mózgu ludzią robicie i jak tu zaplanować sobotnie popołudniu. Przez internet biletu nie kupisz, a tak trzy razy już zakładałem buty by ruszyć się po bilet, a na końcu wyjdzie, w kasach, że biletów już brak . . .
Pijak z prostej (2018.11.09)

info

5  
  2
Gruby dawaj kase za bilety
Bulasss (2018.11.09)
niezly kabaret, a o odwolanie meczu wystapil ulubieniec pralata wroblewski
(2018.11.09)
Powodem decyzji jest brak możliwości zabezpieczenia planowanej sportowej imprezy masowej.
(2018.11.09)

info

5  
  1
Możesz jechać spowrotem na BaYer ;)
Pijak z prostej (2018.11.09)
Ale Olimpia gra w 3 lidze (tylko inaczej sie nazywa). Czy jak by 5 liga nazywała Galaktyczna Liga to by był powód do dumy? OE 4ever
b0ss (2018.11.09)