UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest - nie ma - JEST!!!! - nie ma - wodę z mózgu ludzią robicie i jak tu zaplanować sobotnie popołudniu. Przez internet biletu nie kupisz, a tak trzy razy już zakładałem buty by ruszyć się po bilet, a na końcu wyjdzie, w kasach, że biletów już brak . . .

Pijak z prostej