UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak by sprzedawali przez int. to na stadionie byli by prawie sami kibice Widzewa ... no i bardzo dobrze , ze chca kase przyniesc Olimpii , skoro miejscowi nie chca . Dobrze ktos napisal , ze ten caly zarzad to amatorzy max 3-4 liga

Widze Widzew