UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale Olimpia gra w 3 lidze (tylko inaczej sie nazywa). Czy jak by 5 liga nazywała Galaktyczna Liga to by był powód do dumy? OE 4ever
b0ss
Ale Olimpia gra w 3 lidze (tylko inaczej sie nazywa). Czy jak by 5 liga nazywała Galaktyczna Liga to by był powód do dumy? OE 4ever
b0ss