UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale Olimpia gra w 3 lidze (tylko inaczej sie nazywa). Czy jak by 5 liga nazywała Galaktyczna Liga to by był powód do dumy? OE 4ever

b0ss

Anuluj