UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest - nie ma - JEST!!!! - nie ma - wodę z mózgu ludzią robicie i jak tu zaplanować sobotnie popołudniu. Przez internet biletu nie kupisz, a tak trzy razy już zakładałem buty by ruszyć się po bilet, a na końcu wyjdzie, w kasach, że biletów już brak . . .

Pijak z prostej

Anuluj