Wybrany wątek opinii

niezly kabaret, a o odwolanie meczu wystapil ulubieniec pralata wroblewski
(2018.11.09)
Ale ostatecznie najwaz iejsz glos mial Twoj ulubieniec z jedynie slusznej opcji rzadzacej Wojewoda wspolnie z komendantem wojewodzkim i mysle ze slusznie. PO ZADYMACH BYS PISAL ZE WINNY TEGO JEST p. Wroblewski
(2018.11.10)
Powrót do komentarzy