Wybrany wątek opinii
niezly kabaret, a o odwolanie meczu wystapil ulubieniec pralata wroblewski
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Ale ostatecznie najwaz iejsz glos mial Twoj ulubieniec z jedynie slusznej opcji rzadzacej Wojewoda wspolnie z komendantem wojewodzkim i mysle ze slusznie. PO ZADYMACH BYS PISAL ZE WINNY TEGO JEST p. Wroblewski
Do moderacji
Odpowiedz
1
0