UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak by sprzedawali przez int. to na stadionie byli by prawie sami kibice Widzewa ... no i bardzo dobrze , ze chca kase przyniesc Olimpii , skoro miejscowi nie chca . Dobrze ktos napisal , ze ten caly zarzad to amatorzy max 3-4 liga

Widze Widzew

Anuluj