UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak by sprzedawali przez int. to na stadionie byli by prawie sami kibice Widzewa ... no i bardzo dobrze , ze chca kase przyniesc Olimpii , skoro miejscowi nie chca . Dobrze ktos napisal , ze ten caly zarzad to amatorzy max 3-4 liga
Widze Widzew