A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Concordia to są pany!!!
W meczu CONCORDII z Widzewem przy Agrykola padł remis 2-2,zobaczymy jak pójdzie Olimpii 2004
Sprzedaz przez internet wyłaczony został ze względów bezpieczenstwa. Zadzwon do klubu tam ci wiecej powiedzą. Osobiscie od początku rundy tez kupowałem przez internet zeby nie jezdzic na A8.Ale w tych dwóch przypadkach z Elana i Żydzewem. Jestem wyrozumiały. Bo mi wytłumaczono na miejscu w klubie o co chodzi.
Właśnie nabyłem bilet, jest nr 1632.
wiec moze podzuielisz sie ta wiedza dlaczego nei mozna kupic biletu przez net?
Raczej oni z wami hahahA
Jakby sprzedawali przez internet, to by na stadionie w większości byli sami kibice Widzewa :D
Muszę. Mieć. Dowód czy wystarczy pesel???
@!! - To są dzbany.
Ktos jeszcze chodzi na tą żałosną lige??? Szkoda kasy i czasu na tych kopaczy. ..