Wybrany wątek opinii
Ale Olimpia gra w 3 lidze (tylko inaczej sie nazywa). Czy jak by 5 liga nazywała Galaktyczna Liga to by był powód do dumy?
OE 4ever
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Ekstra klasa
Super ekstra klasa
I liga :)
I już Olimpia gra w I lidze :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1