Wybrany wątek opinii

Ale Olimpia gra w 3 lidze (tylko inaczej sie nazywa). Czy jak by 5 liga nazywała Galaktyczna Liga to by był powód do dumy? OE 4ever
b0ss (2018.11.09)
Ekstra klasa Super ekstra klasa I liga :) I już Olimpia gra w I lidze :)
Mertekindody (2018.11.09)
Powrót do komentarzy