Wybrany wątek opinii

Co z bietami??? specjalnie przyjechalem na ten mecz z niemiec..
50 pln (2018.11.09)
Możesz jechać spowrotem na BaYer ;)
Pijak z prostej (2018.11.09)
Powrót do komentarzy