UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie otworzą prostej to kibice będą musieli siadać na krzesełkach po dwóch. Ktoś napisał, że kupił bilet z numerem 1632,a ta atrapa trybuny nie ma chyba tylu miejsc siedzących. Do tego trzeba doliczyć przecież kibiców którzy mają karnety.