A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ekstra klasa
Super ekstra klasa
I liga :)
I już Olimpia gra w I lidze :)
Stan takiej rzeczy to wina rządów PiS - doprowadziły do takiej nieudolności, że policja nie jest w stanie zabezpieczyć meczu na 3.poziomie rozgrywkowym. Obalić pis
Gościu dołączyli cię od rozumu
No i macie emeryci i renciści tego wrobelka... Było głosować na niego? No było?
@mnm - 2 lata temu. Widzew to teraz inna drużyna.
Przecież to jest decyzja Prezydenta wróblewskiego baranie
You are tępy?
Parówy z PiS
Nie ma co ubolewa trzeba zostawić serducho na boisku i będą trzy punkty
Wojewoda może odwołać imprezę masową A nie mecz. Mecz musi odwołać PZPN . Jak nie odwola mecz się odbędzie Ale jako nie impreza masowa czyli do 999 osób . Nie jest tak?