108
06.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To powiedz ile jest, bo barki i statki z węglem, turbinami, przekladniami i dużymi konstrukcjami stalowymi plywają co jakiś czas do i z Elbląga, jak nie będą musiały przekraczać granicy z Rosją tylko będą miały bezpośredni dostęp do morza przez polskie wody, to tych statków i barek będzie na pewno więcej, bo koszty transportu spadną poprzez skorócenie drogi wodnej na Bałtyk o ok 100 km i brak konieczności wykupywania wiz do Rosji.
Gienek (2018.11.06)
Przecież ma być dodatkowa śluza zabezpieczająca przed cofką i most w Nowakowie, także argument niezbyt trafiony, teraz nie ma śluzy i Elbląg musi sobie jakoś radzić zabezpieczeniem brzegów rzeki Elbląg, no i trzeba też pogłębiać koryto rzeki tak czy siak dla przeciwników przekopu, bez pogłębiania, osady denne podniosą lustro wody i będzie większe zagrożenie powodziowe, dlatego przekop i poglebianie jest kprzystne dla zabezpieczenia przeciwpowodziowego.
Gienek (2018.11.06)
Olsztyn to miał 170 tys.10 lat temu,obecnie mieszka ok.140 tys.i się wyludnia,oczywiście miejscowe długopisy naciągają statystyki,ale prawda jest gorzka.
Prestidigitator (2018.11.06)
To prawda,jakoś wszystko jest opóźniane,szkoda że marszalkiem pomorskiego jest ciągle ten Kaszub z platfusem.
Pisior (2018.11.06)
kiego wała nami Elblążanami zajmuje się olsztyn. Elbląg miasto majace władze i instytucjeczy nie. Skończcie wreszcie z tym olsztynem wtrącającym się we wszystko. A może do wc swojego nie pójdzie się bo olsztyn trzeba zapytac. POSZLI WRESZCIE WON!!!!!
(2018.11.06)

info

12  
  0
@Realista1 - Przekop już przynosi korzyści - na razie wyborcze: mniej PISu u władzy :)
wybor-ca (2018.11.06)
Pisowskie TROLIKI już szczęki pozbierały z podłogi po wyborach, dostali nowe wytyczne i dzielnie szczekają machając przy tym ogonkami z pędzelkiem na końcu. Uważajcie, podłogi pazurkami nie porysujcie, bo was żona ustawi.
wybor-ca (2018.11.06)
A nie można jak najmniejszym kosztem społecznym, ekologicznym przekopu zrobić za Krynicą Morską?? Jak najbliżej granicy w Piaskach . . . oczywiście zgodnie z prawem. I wtedy ten przekop i "kawałek za nim np. jako droga techniczna" uznać jako granica?? Bo przed Krynicą taki przekop to "trochę słabo" dla ludzi tam żyjących głównie z turystów i plaży . . .
Johny deer (2018.11.06)
A co w tym słabego raczej atrakcja turystyczna dla wszystkich.
Gosc1 (2018.11.06)
A jak zaczną kopać to wiesz jaka kasa z bursztynu. . . kto to przejmie??
(2018.11.06)