UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież ma być dodatkowa śluza zabezpieczająca przed cofką i most w Nowakowie, także argument niezbyt trafiony, teraz nie ma śluzy i Elbląg musi sobie jakoś radzić zabezpieczeniem brzegów rzeki Elbląg, no i trzeba też pogłębiać koryto rzeki tak czy siak dla przeciwników przekopu, bez pogłębiania, osady denne podniosą lustro wody i będzie większe zagrożenie powodziowe, dlatego przekop i poglebianie jest kprzystne dla zabezpieczenia przeciwpowodziowego.
Gienek