A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prawdę mówiąc to jesteś kompletnym thebilem, skoro mieszkając tutaj kompletnie nie wiesz jakie korzyści może on przynieść.
POwskie mendy, stronnictwo niemiecko- ruskie szkodzi Polsce, Elblągowi, zdrajcy i volksdojcze robią wszystko zeby przekopu nie było, niestety na tych terenach mieszkaja szkodnicy pokazuje to mapa wyborcza
Skoro tacy thebile jak powyzej głosowali to musi być niedobrze, nie ma wyjścia.
Thebilu nie wypowiadaj się za innych.
Skąd ty się urwałes? Nabrzeże, Suchacz, Kadyny Tolkmicko. Ludzi pełno, kapya się rokrocznie w sezonie z dziećmi.
Proponuje zasypać przekop Wisły a ponadto Kanał Sueski jako relikty sprzed wieków.
Wisła uchodziła do morza koło Gdańska, ale wykonano przekop / obecne ujście /, który w w 1000% ma większy wpływ na jakość plaż na Mierzeji Wiślanej, każdy z nas widział co Wisła odkłada na plażach szczególnie po powodziach. Gdańsk zawsze sprzeciwiał sie rozwojowi Elbląga i zrobi wszystko aby utrącić kązdy plan.
To jest jeden góra 2 gości co troluja pod różnymi nickami. Nienawidzą pisu, że własną matkę by sprzedali.
Ty z nienawiści do pisu nie tylko Elbląg, ale własną matkę byś sprzedał, więc tobie już dziękujemy.
Podaj proszę ulice dolnego Elbląga i jak się nazywały przed 89 rokiem, bo coś czuję tu zapach ruskiego trolla.
Przekop to dla Elbląga szansa. Mają nas gdzieś, to wiadomo od dawna. Każdy ciągnie do siebie, ale mam nadzieję, że jednak inwestycja dojdzie do skutku.