Wybrany wątek opinii

Przekop to dojna krowa jeszcze nie zaczeli a poszły już milijony debaty opracowanie posiedzenia sympozja żarcie i ksa da nierobów i tak będzie dalej aż do kolejnych wyborów można kasę trzepać co pół roku nowe opracowania itp ciąge ci sami idioci rbią nas w trąbę a szlak by was trafił
(2018.11.06)
A jak zaczną kopać to wiesz jaka kasa z bursztynu. . . kto to przejmie??
(2018.11.06)
Powrót do komentarzy