Wybrany wątek opinii

Pisowskie TROLIKI już szczęki pozbierały z podłogi po wyborach, dostali nowe wytyczne i dzielnie szczekają machając przy tym ogonkami z pędzelkiem na końcu. Uważajcie, podłogi pazurkami nie porysujcie, bo was żona ustawi.
wybor-ca (2018.11.06)
Tak nienawidzisz pisu, że nie tylko Elbląg ale i własną matkę byś sprzedał.?
Gosc1 (2018.11.06)
@Gosc1 - Pis jest dla mnie obojętny, ale prostacy u władzy już nie.
wybor-ca (2018.11.06)
Powrót do komentarzy