Wybrany wątek opinii
Pisowskie TROLIKI już szczęki pozbierały z podłogi po wyborach, dostali nowe wytyczne i dzielnie szczekają machając przy tym ogonkami z pędzelkiem na końcu. Uważajcie, podłogi pazurkami nie porysujcie, bo was żona ustawi.
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
Tak nienawidzisz pisu, że nie tylko Elbląg ale i własną matkę byś sprzedał.?
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Gosc1 - Pis jest dla mnie obojętny, ale prostacy u władzy już nie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3