Wybrany wątek opinii

Prawdę mówiąc w chwili obecnej mi to lata i powiewa jak większości elblążan, którzy nie dali się wpuścić w maliny i głosowali na P. Wróblewskiego, a nie Wilka. W przyszłym roku też na jesieni są wybory, ciekawe, czy PIS wyciągnie z tego wnioski.
(2018.11.06)
Tak oczywiście masz rację. Musimy jako Elbląg uznać racje Pomorza. Raz już zresztą uznaliśmy jak Buzek zajumał w 1999 całą Mierzeję. Trudno widocznie tak musi być. Jeszcze bardziej trzeba się podporządkować Olsztynowi, cieszyć się, że chcą nas mieć w tym wspaniałym województwie. Najlepszy prezydent ever Wróblewski plus Wcisła i za 10 lat w Elblągu będzie się żyło super. Luźniej, bo wyjedzie następne 20 tys, ale zostaną sami szczęśliwi. Pięknie się to poukładało :)
zadowolony_jak_nie_wiem_co (2018.11.06)
Prawdę mówiąc to jesteś kompletnym thebilem, skoro mieszkając tutaj kompletnie nie wiesz jakie korzyści może on przynieść.
Realista1 (2018.11.06)
@Realista1 - Przekop już przynosi korzyści - na razie wyborcze: mniej PISu u władzy :)
wybor-ca (2018.11.06)
Na pewno. Ponownie przyjedzie kurdupel i będzie ponownie kopać razem z krasulskim. Tego wariantu jeszcze nie przerabiali. Alleluja i do przodu!!!!!
(2018.11.07)
Powrót do komentarzy