UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To powiedz ile jest, bo barki i statki z węglem, turbinami, przekladniami i dużymi konstrukcjami stalowymi plywają co jakiś czas do i z Elbląga, jak nie będą musiały przekraczać granicy z Rosją tylko będą miały bezpośredni dostęp do morza przez polskie wody, to tych statków i barek będzie na pewno więcej, bo koszty transportu spadną poprzez skorócenie drogi wodnej na Bałtyk o ok 100 km i brak konieczności wykupywania wiz do Rosji.
Gienek