UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież ma być dodatkowa śluza zabezpieczająca przed cofką i most w Nowakowie, także argument niezbyt trafiony, teraz nie ma śluzy i Elbląg musi sobie jakoś radzić zabezpieczeniem brzegów rzeki Elbląg, no i trzeba też pogłębiać koryto rzeki tak czy siak dla przeciwników przekopu, bez pogłębiania, osady denne podniosą lustro wody i będzie większe zagrożenie powodziowe, dlatego przekop i poglebianie jest kprzystne dla zabezpieczenia przeciwpowodziowego.

Gienek

Anuluj