UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kiego wała nami Elblążanami zajmuje się olsztyn. Elbląg miasto majace władze i instytucjeczy nie. Skończcie wreszcie z tym olsztynem wtrącającym się we wszystko. A może do wc swojego nie pójdzie się bo olsztyn trzeba zapytac. POSZLI WRESZCIE WON!!!!!