UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiego wała nami Elblążanami zajmuje się olsztyn. Elbląg miasto majace władze i instytucjeczy nie. Skończcie wreszcie z tym olsztynem wtrącającym się we wszystko. A może do wc swojego nie pójdzie się bo olsztyn trzeba zapytac. POSZLI WRESZCIE WON!!!!!