UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podaj proszę ulice dolnego Elbląga i jak się nazywały przed 89 rokiem, bo coś czuję tu zapach ruskiego trolla.
Moderator
Podaj proszę ulice dolnego Elbląga i jak się nazywały przed 89 rokiem, bo coś czuję tu zapach ruskiego trolla.
Moderator