Wybrany wątek opinii
Od 2010 roku mówiłem wszystkim po kolei dlaczego chcecie uszczęśliwiać na siłę osoby z Elbląga, którzy tego nie chcą?! Wielokrotnie mówiłem że jest potrzeba wielkiej debaty mieszkańców jeśli nie referendum w tej sprawie przekopania mierzei-dlaczego nikt tego nie chce zrobić? Proste okazało by się że czar tryśnie bo elblażanie nie są zainteresowani degradacja mierzei wiślanej!!!! Właśnie dlatego PIS zrobił specustawę
Do moderacji
Odpowiedz
22
52
Wypowiadaj się w swoim imieniu,a nie moim,bo akurat jestem elblążaninem i jak większość moich znajomych,sąsiadów-jesteśmy za przekopaniem mierzei,więc z jakimi elblążanami rozmawiałeś?Nie rób z siebie błazna.
Do moderacji
Odpowiedz
50
14
Thebilu nie wypowiadaj się za innych.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0