UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop to dla Elbląga szansa. Mają nas gdzieś, to wiadomo od dawna. Każdy ciągnie do siebie, ale mam nadzieję, że jednak inwestycja dojdzie do skutku.
Przekop to dla Elbląga szansa. Mają nas gdzieś, to wiadomo od dawna. Każdy ciągnie do siebie, ale mam nadzieję, że jednak inwestycja dojdzie do skutku.