UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przekop to dla Elbląga szansa. Mają nas gdzieś, to wiadomo od dawna. Każdy ciągnie do siebie, ale mam nadzieję, że jednak inwestycja dojdzie do skutku.


Anuluj