Wybrany wątek opinii

Przekop to bzdura nic nie da tylko zniszczy mierzeje... Pisiory lubia niszczyc ale nie mozna im na to pozwolic...a tak wogole to przez kanal elblaski przeplywa tyle tego ze ruch zblizony na moscie mokocinskim????
Kkkkk (2018.11.06)
Ty z nienawiści do pisu nie tylko Elbląg, ale własną matkę byś sprzedał, więc tobie już dziękujemy.
Moderator (2018.11.06)
Przekop mierzei nie zniszczy 200 czy nawet 100 lat temu był naturalny przepływ. Człowieku przestudiuj mapy z XVII i XVIII wieku. A to czy chcą czy nie chcą przekopu Elblążanie należy zrobić referendum.
(2018.11.07)
@Kkkkk - Bardzo proszę o przedstawienie wyników badań - kiedy były przeprowadzone itd. .. ..
(2018.11.07)
@Kkkkk - A jaki był ruch statków na trasie Port Said - Suez, zanim wykonano Kanał Sueski?
(2018.11.07)
Wedlug ciebie boli cie pisior a kim ty jesteś PO czy KOD zle mówisz o obecnej władzy obecna władza czyści Polskę z machlojstwa zlodziejstwa i oszustwa dążą do tego czego Ty nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć dbają o dobro Polaków
Zgelblag (2018.11.08)
Wedlug ciebie boli cie pisior a kim ty jesteś PO czy KOD zle mówisz o obecnej władzy obecna władza czyści Polskę z machlojstwa zlodziejstwa i oszustwa dążą do tego czego Ty nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć dbają o dobro Polaków
Zgelblag (2018.11.08)
Powrót do komentarzy