Wybrany wątek opinii
Przekop to bzdura nic nie da tylko zniszczy mierzeje... Pisiory lubia niszczyc ale nie mozna im na to pozwolic...a tak wogole to przez kanal elblaski przeplywa tyle tego ze ruch zblizony na moscie mokocinskim????
Do moderacji
Odpowiedz
33
73
Ty z nienawiści do pisu nie tylko Elbląg, ale własną matkę byś sprzedał, więc tobie już dziękujemy.
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
Przekop mierzei nie zniszczy 200 czy nawet 100 lat temu był naturalny przepływ. Człowieku przestudiuj mapy z XVII i XVIII wieku. A to czy chcą czy nie chcą przekopu Elblążanie należy zrobić referendum.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Kkkkk - Bardzo proszę o przedstawienie wyników badań - kiedy były przeprowadzone itd. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Kkkkk - A jaki był ruch statków na trasie Port Said - Suez, zanim wykonano Kanał Sueski?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Wedlug ciebie boli cie pisior a kim ty jesteś PO czy KOD zle mówisz o obecnej władzy obecna władza czyści Polskę z machlojstwa zlodziejstwa i oszustwa dążą do tego czego Ty nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć dbają o dobro Polaków
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Wedlug ciebie boli cie pisior a kim ty jesteś PO czy KOD zle mówisz o obecnej władzy obecna władza czyści Polskę z machlojstwa zlodziejstwa i oszustwa dążą do tego czego Ty nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć dbają o dobro Polaków
Do moderacji
Odpowiedz
2
1