UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proponuje zasypać przekop Wisły a ponadto Kanał Sueski jako relikty sprzed wieków. Wisła uchodziła do morza koło Gdańska, ale wykonano przekop / obecne ujście /, który w w 1000% ma większy wpływ na jakość plaż na Mierzeji Wiślanej, każdy z nas widział co Wisła odkłada na plażach szczególnie po powodziach. Gdańsk zawsze sprzeciwiał sie rozwojowi Elbląga i zrobi wszystko aby utrącić kązdy plan.