A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja się zastanawiałem, kto mu te głupoty podsuwa
Lepszy wróbel w garści niż. .. wilk z PiSu
gratulacje dla Witolda Wróblewskiego
Niech Wielki Wit jedzie teraz do Stolicy załatwi kase na port,obwodnice itd. Panie i Panowie w wyborach samorządowych dla nas chodzi o oszukanie i wyciągnięcie jak najwięcej chajsu z warszawy. Moze witem jest lepszym przywódcą od jurka ale to jurek zapewniał chajs i inwestycje a tak dalej bedziemy zadupiem inwestycyjnym. Kto był na podkarpaciu i lubelszczyźnie ten wie co tam się dzieje z inwestycjami a jest to odwdzięczenie się za poparcie.
@turban - Mam wrażenie, że obco tu się czujesz. A wszystko przez nową rzeczywistość, która coraz bardziej ciebie otacza, ty nasz zbawco :D
Jest juz ekspresowka do Gdanska, pakowac się i 25 minut jestesmy w miescie gdzie jest praca i nowoczesnosc a nie postkomuna, miernoty na posadkach, uwstecznienie i dojenie kasy ! Tu juz rzadzi układ i wzajemne powiązania, stare dziady z epoki prelodaktyla ! I muszą juz otaczać się takimi samymi miernotami, a mądrzy i rozwojowi do Trojmiasta
@Ehhhhhahhhh - CAPS się waści zaciął, proszę wymienić klawiaturę wraz z mózgiem.
Jednak polski naród chce być dalej dymany. Zresztą co tu oczekiwać Przecież ci sami wyborcy głosowali na słonine, nowaczyka... Narzekają a dalej wybierają gościa z pslu.. Tragedia
Idoci wierza w te brednie ktore glosza pisdzielce! I popieraja te glupoty! Jak mozna wierzyc w taka bzdure jak m.in Pan Wilk powiedzial ze w ramach zadosc uczynienia jak byl budowany wiadukt na Zatorzu tocbedxie ludziom placil odszkodowania np... to populizm i bzdura.jak mozna wierzyc ze w smolensku byl zamach a prezes majac swoja miesiaczke dochodzil(przynajmniej tak mogl) ludzi maja dosc klamstw i pogardy. Konczy sie powoli era "dobrej zmiany" i grunt pod nogami sie wali bo nie maja na kogo zwalic.jak rzadzili pierwszy raz to na leppera i giertycha zwalili.wynik II tury wyborow pokazuje ze Polacy nie chca sredniowiecza,nie chca sie cofac a isc do przodu.za 500+ ludzie by oczy wydlubali albo pakt z diablem podpisali, ale idioto te pieniadze rowniez z twojej kieszeni trzeba wycisgnac zeby dac,kaczynski ze swojej emerytury nie da, szydlo musi dac na mechanika bo znowu auta porozwalala... brawo POLACY ! Koniec podzialow !!