UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@turban - Mam wrażenie, że obco tu się czujesz. A wszystko przez nową rzeczywistość, która coraz bardziej ciebie otacza, ty nasz zbawco :D
@turban - Mam wrażenie, że obco tu się czujesz. A wszystko przez nową rzeczywistość, która coraz bardziej ciebie otacza, ty nasz zbawco :D