UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest juz ekspresowka do Gdanska, pakowac się i 25 minut jestesmy w miescie gdzie jest praca i nowoczesnosc a nie postkomuna, miernoty na posadkach, uwstecznienie i dojenie kasy ! Tu juz rzadzi układ i wzajemne powiązania, stare dziady z epoki prelodaktyla ! I muszą juz otaczać się takimi samymi miernotami, a mądrzy i rozwojowi do Trojmiasta