329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tu już nie chodzi o to co Wilk proponował ale chodzi o to że gówno robił.
Misiagh (2018.11.04)
Szkoda miasta w wy do okulisty jak nie widzicie upadku Elbląga. I nie wazcie się narzekać że jest źle..
(2018.11.04)

info

13  
  7
To nie Wróblewski wygrał - to przegrał wilk i PiS.
(2018.11.04)

info

58  
  5
Elblag na zawsze w warmińsko - mazurskim :(((
Antywwm (2018.11.04)

info

33  
  11
Dziękujemy Panie pośle i pańskiej partii za szlaban na MRG.
Passat (2018.11.04)

info

36  
  7
no i pieknie młodzi wybrali !!! rozwoj miasta a nie zadłuzanie brawo jestem dumny z was elblążanie
(2018.11.04)
Brawo Witold!
(2018.11.04)

info

31  
  18
@MietekPrzydrożny - Zobaczymy co jest warte słowo polityka pod szyldem PiS. Czy dotrzyma słowa ponad podziałami dla dobra miasta, czy też odwróci kota ogonem i pokaże gdzie ma tak właściwie nas wszystkich. Ku chwale Ojczyzny - tak powinni działać wszyscy politycy - nie ku chwale mammona.
(2018.11.04)
No i super! Wilk pokazał już co potrafi zrobić be swojego mentora kaczora.
zadowolony (2018.11.04)

info

28  
  10
BEZNADZIEJA!!! ZNÓW TEN WRÓBEL PORAŻKA JAKAS A I TAK NIC NIE ZROBI W NASZYM MIEŚCIE JUŻ LEPIEJ BYC BEZ PREZYDENTA NIŻ Z TAKIM PREZYDENTEM JAK WRÓBEL EHHH
Ehhhhhahhhh (2018.11.04)