A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu już nie chodzi o to co Wilk proponował ale chodzi o to że gówno robił.
Szkoda miasta w wy do okulisty jak nie widzicie upadku Elbląga. I nie wazcie się narzekać że jest źle..
To nie Wróblewski wygrał - to przegrał wilk i PiS.
Elblag na zawsze w warmińsko - mazurskim :(((
Dziękujemy Panie pośle i pańskiej partii za szlaban na MRG.
no i pieknie młodzi wybrali !!! rozwoj miasta a nie zadłuzanie
brawo jestem dumny z was elblążanie
Brawo Witold!
@MietekPrzydrożny - Zobaczymy co jest warte słowo polityka pod szyldem PiS. Czy dotrzyma słowa ponad podziałami dla dobra miasta, czy też odwróci kota ogonem i pokaże gdzie ma tak właściwie nas wszystkich. Ku chwale Ojczyzny - tak powinni działać wszyscy politycy - nie ku chwale mammona.
No i super! Wilk pokazał już co potrafi zrobić be swojego mentora kaczora.
BEZNADZIEJA!!! ZNÓW TEN WRÓBEL PORAŻKA JAKAS A I TAK NIC NIE ZROBI W NASZYM MIEŚCIE JUŻ LEPIEJ BYC BEZ PREZYDENTA NIŻ Z TAKIM PREZYDENTEM JAK WRÓBEL EHHH